Luoyang Mingzhen ložisko oceľové gule Co, Ltd

Produkty

Novinky & akcie

Štúdium na mechanické vlastnosti vysokorýchlostné koľajových ložiská motorov

S rozvojom vedy a techniky a Aero-motor výkon sa naďalej zvyšuje. Koľajových ložiská Aero-rotora motora široko používaný ako podpora, mechanické charakteristiky, dynamické vlastnosti rotor systém má významné dôsledky, najmä viac výraznejšie pri vysokých rýchlostiach. Preto, s cieľom vyhovieť potrebám novej generácie motorov rozvoja, výskumu na Aero-motor vysokorýchlostných ložísk je potrebné. Táto kniha sa zameriava na mechanické vlastnosti vysokorýchlostné koľajových ložiská Aero-engine, vykonávať tieto práce: (1) dynamiky a konečných prvkov metóda sa používa na, koľajových ložiská je usadený mechanický model ložísk zaazenia bol skúmaný, analyzujú rôzne konštrukcie a zaťaženie parametrov na uhol záberu, skreslenie, efekty kontaktné stuhnutosť a obmedzenie rýchlosti zákonov. Porovnanie vypočítaných a experimentálne výsledky ukazujú, že výsledky sú v súlade s experimentálnymi výsledkami dvoch algoritmov, metóda konečných prvkov má výhody v presnosti a kvázi-dynamická metóda má výhody z hľadiska efektívnosti. (2) na základe elastohydrodynamic mazanie teória štúdia na minimum oleja hrúbka koľajových ložiská a olej vlastnosti filmu stuhnutosť, analyzovať efekty rôznych zaťaženie parametre na ich. Olej film tuhosť a stuhnutosť sú kombinované a kompozitné tuhosť ložisko je odvodený, koncepcie a výpočet valcovanie, majúc metódy rovnocenné tuhosť navrhuje. Prípadová štúdia miniatúrne motor s keramickou valivé ložiská sa merajú jej rovnocenné tuhosti a tlmenia. Štúdie ukazujú, že v niektorých zariadeniach, mazanie a preload stav, keď frekvencia pomer λ 1 hodiny, Majúc tuhosť ekvivalent ako rýchlosť zvyšuje. (3) Vzhľadom na vplyv guľkové ložiská radiálne mín a iných faktorov, sa mení vzorec výpočtu cyklovou životnosťou ložísk. Štúdie ukazujú, že by mohla ovplyvniť cyklovou životnosťou ložísk, bez zváženia vysokú loptu ovplyvniť výsledky výpočtu. Podľa revidovaného vzorca, analyzuje štruktúru a parametre načítania vplyv na cyklovou životnosťou ložísk, navrhované metódy a opatrenia únava život. Koľajové posuvné model výskumných loptu a posuvné rýchlostných variácií Uhlová rýchlosť rotácie, predstavuje metódy a opatrenia na zamedzenie šmyku ložisko.


Vyšetrovanie

Ak máte akýkoľvek dotaz o cenovú ponuku, alebo spoluprácu, neváhajte a napíšte nám na info@mzsteelball.com alebo použite nasledujúci formulár. Náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať do 24 hodín. Ďakujeme vám za váš záujem o naše produkty.

Kontaktujte nás
Adresa: Liupo village, Mangling mesto, Yanshi, Luoyang, Henan, Čína.
Telefón: +86 (0)379 6439 0720
Faxovanie: +86 (0)379 6439 0720
E-mailom:info@mzsteelball.com
Domov | o nás | Produkty | Technické informácie | Fotogaléria | Novinky & akcie | Kontaktujte nás | Mobilný telefón | XML | Hlavná stránka