Luoyang Mingzhen ložisko oceľové gule Co, Ltd

Produkty

Knowledge
Domov > Výstava > Obsah

Opatrenia na riešenie bežných porúch oceľových guľôčok prázdne (Ⅱ)

Source:Luoyang mingzhen ložiská oceľové gule Co, Ltd | Updated: Jul 28, 2017

Steel Balls Blanks.jpg


5. Opatrenia na posunutie a veľkosť nad toleranciou: pri nesprávnom nastavení formy môžeme pokračovať v úpravách formy, aby sme ju odstránili; pre veľkosť nad toleranciou spôsobenou opotrebovaním plesní, musíme novú formu nahradiť. Pri výmene starých foriem ich môžeme opraviť a opätovne použiť. Raziaca hubica zahŕňa reznú formu, dosku rezacieho noža a matricu, ich oprava a opätovné použitie sú nasledovné:

5.1 Oprava a opätovné použitie reznej formy: Kvalita reznej formy určuje kvalitu materiálu a oceľových guličiek. Oprava reznej formy zahŕňa brúsenie pracovnej plochy a otvoru reznej formy. Množstvo mletia je 0,5 mm. Vzhľadom na to, že sa rozhodne o dĺžke rezacej formy, na opotrebenie 0,5 mm by sa malo doplniť tesnenie s hrúbkou 0,5 mm.  

5.2 Oprava a opätovné použitie dosiek rezacích nožov: rovnaké ako rezacia forma, kvalita dosky rezacieho noža určuje kvalitu materiálov a oceľových guľôčok. Oprava a opätovné použitie nôžky zahŕňa brúsenie pracovnej plochy a okrajovej časti dosky rezného noža.

5.3 Oprava a opätovné použitie die závisí od opravy jeho pracovnej časti. Zo skúšobných údajov zhrnieme, že najlepšia hrúbka vrstvy únavy je 0,5 mm.    

6. Opatrenia na trhliny: Keďže materiálová trhlina je problémom kvality surovín, suroviny s prasklinami sa nemôžu použiť na rozrušenie polotovarov z oceľových guľôčok. Roztrhnutie trhlín je jedným zo spoločných problémov s kvalitou pri dierovaní oceľových guľôčok. Tvrdosť materiálu je príliš vysoká alebo pomer prerušenia je nevhodný, obidva spôsobujú narušenie trhlín. Na trhlinu spôsobenú materiálom s vysokou tvrdosťou môžeme na to vyriešiť materiál tyčinky; ako pri roztrhnutí trhlín spôsobených príliš veľkým rozruchom a príliš dlhým materiálom, môžeme správne zvýšiť priemer tyče alebo znížiť dĺžku materiálu, aby sme ho odstránili.


Vyšetrovanie

Ak máte akýkoľvek dotaz o cenovú ponuku, alebo spoluprácu, neváhajte a napíšte nám na info@mzsteelball.com alebo použite nasledujúci formulár. Náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať do 24 hodín. Ďakujeme vám za váš záujem o naše produkty.

Kontaktujte nás
Adresa: Liupo village, Mangling mesto, Yanshi, Luoyang, Henan, Čína.
Telefón: +86 (0)379 6439 0720
Faxovanie: +86 (0)379 6439 0720
E-mailom:info@mzsteelball.com
Domov | o nás | Produkty | Technické informácie | Fotogaléria | Novinky & akcie | Kontaktujte nás | Mobilný telefón | XML | Hlavná stránka