Luoyang Mingzhen ložisko oceľové gule Co, Ltd

Produkty

Knowledge
Domov > Výstava > Obsah

Vplyv výberu materiálu oceľových gúľ na výrobný proces

Source:Luoyang mingzhen ložiská oceľové gule Co, Ltd | Updated: Jun 16, 2017

Wear-resistant Steel Balls.jpg


Výrobný proces oceľových guľôčok je kľúčovým faktorom pri určovaní ich životnosti. Ak sa počas povrchu gule alebo vnútornej výroby vyskytnú chyby, napríklad zmršťovanie, trhliny, intrakryštalické a tak ďalej, nielenže sa zníži výkon oceľových guľôčok, alebo sa dokonca zlomia oceľové gule.

Pri výrobe oceľových guľôčok musí byť vypracovaný primeraný proces kovania, odlievania a tepelného spracovania. Napríklad pri vysoko chrómovej liatinovej guľke by sa mala nalievať a používať studené železo racionálne a riadiť teplotu odlievania a iné opatrenia striktne. Týmto spôsobom získajú oceľové gule dobrou solidifikačnou sekvenciou a podmienkami plnenia v odliatku a získajú hustú vnútornú organizáciu, potom oslabia fenomén hrubého zrna. Proces tepelného spracovania oceľových guľôčok určuje realizáciu jeho mechanických vlastností a distribúciu karbidov. Zloženie oceľových guľôčiek obsahuje určité množstvo chrómu a iných legovacích prvkov, takže spôsob, ako tieto legovacie prvky tvoriť karbid tvrdého miesta hrať plnú úlohu, je faktorom na vytvorenie procesu tepelného spracovania, ktorý treba zvážiť.

Materiály oceľových guľôčok odolných voči opotrebeniu sú zvyčajne nízkouhlíková zliatina, vysoko manganová oceľ, vysokohliníková liatina a vysoko uhlíková vysoko mangánová legovaná oceľ.

Nízkahlíková oceľová guľa má dobrú húževnatosť a rozumnú cenu a jej životnosť je viac ako 1-násobná ako lopta s nízkym obsahom chrómu.

Vysoká mangánová oceľ má dobrú húževnatosť, jej špecifický výkon v povrchovej vrstve Ai môže rýchlo spôsobiť tvrdnutie. Index tvrdnutia v pracovnom prostredí je 5-7-krát vyšší ako ostatné materiály, môže účinne zlepšiť odolnosť proti opotrebovaniu. Ale predpoklad je pod vplyvom väčšieho nárazu alebo kontaktného stresu a je možné ho dosiahnuť.

Vysoko chrómová liatina je materiál odolný proti opotrebovaniu s vynikajúcimi vlastnosťami proti opotrebovaniu.

Vysoko uhlíková vysoko mangánová legovaná oceľ je zliatina konštrukčnej ocele prevažne obsahuje chróm, molybdén a ďalšie prvky. A má vysokú tvrdosť a dobrú húževnatosť.


Vyšetrovanie

Ak máte akýkoľvek dotaz o cenovú ponuku, alebo spoluprácu, neváhajte a napíšte nám na info@mzsteelball.com alebo použite nasledujúci formulár. Náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať do 24 hodín. Ďakujeme vám za váš záujem o naše produkty.

Kontaktujte nás
Adresa: Liupo village, Mangling mesto, Yanshi, Luoyang, Henan, Čína.
Telefón: +86 (0)379 6439 0720
Faxovanie: +86 (0)379 6439 0720
E-mailom:info@mzsteelball.com
Domov | o nás | Produkty | Technické informácie | Fotogaléria | Novinky & akcie | Kontaktujte nás | Mobilný telefón | XML | Hlavná stránka