Luoyang Mingzhen ložisko oceľové gule Co, Ltd

Produkty

Knowledge
Domov > Výstava > Obsah

Vysokorýchlostný vlak ložisko je predzvesťou nové príležitosti pre rozvoj

Source:Luoyang mingzhen ložiská oceľové gule Co., Ltd | Updated: Jan 04, 2017

Čínu #39; s ložisko kovanie priemysel plánovanie pre rozvoj priemyslu. Podľa relevantných plánovacích vysokorýchlostných železníc je predzvesťou vo vrchole výstavby v roku 2011 národný železničný plánuje investovať 700 miliárd juanov v infraštruktúre, celý vysokorýchlostných železníc Equipment Manufacturing Company poskytuje veľmi veľký trh príležitostí. Shandong Liaocheng expert Wang Wei ocele loptu Co., spoločnosti povedal: po 12. päťročné dôležitú súčasť zariadenia vysokorýchlostných železníc v vysokorýchlostný vlak ložisko predzvesťou nových možností pre vývoj hardvéru, čínske ložisko kovanie priemysel je osadzovanie dôležité poslanie domáceho high-end zariadenia v Číne.

Podľa andquot; Čína bude stavať 42 vysokorýchlostná železničná, celkový počet kilometrov presiahne 13 tisíc km, EMU sa skonvertuje na nový dopyt 800 stĺpce dlho v železničnej sieti plánovania revízie v 2008andquot, do roku 2012, do roku 2020 dosiahne Čínou vysokorýchlostných železničných najazdené 18 tisíc kilometrov, rozsiahlu dodávku trhového priestoru pre Čínu #39; s vysokorýchlostnej železničnej ložiska. Ďalšie tri roky, Čínu #39; s vysokorýchlostnej železničnej ložisko trhu presiahne 2 miliardy dolárov.

Aktuálne našej krajiny by mali vypracovať projekt a export dva automobily poháňané čínskych formy priemyselnej politiky. Riadený rozvoj železničnej dopravy, lekárskeho vybavenia, novú energiu, ľahký letecký priemysel, automobilový, železničnej dopravy a ďalšie polia, ložisko kovanie priemyslu v Číne bola výrazne rozšírená. Ložisko kovanie priemyslu v tradičnýchtrhu stabilný pokrok spolu s aktívny rozširujúci rozvíjajúcich sa trhoch a aj v minulosti bolo zanedbané okraji trhu bol vyvinutý.


Vyšetrovanie

Ak máte akýkoľvek dotaz o cenovú ponuku, alebo spoluprácu, neváhajte a napíšte nám na info@mzsteelball.com alebo použite nasledujúci formulár. Náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať do 24 hodín. Ďakujeme vám za váš záujem o naše produkty.

Kontaktujte nás
Adresa: Liupo village, Mangling mesto, Yanshi, Luoyang, Henan, Čína.
Telefón: +86 (0)379 6439 0720
Faxovanie: +86 (0)379 6439 0720
E-mailom:info@mzsteelball.com
Domov | o nás | Produkty | Technické informácie | Fotogaléria | Novinky & akcie | Kontaktujte nás | Mobilný telefón | XML | Hlavná stránka