Luoyang Mingzhen ložisko oceľové gule Co, Ltd

Produkty

Knowledge
Domov > Výstava > Obsah

Stručná história oceľové guľôčky

Source:Luoyang mingzhen ložiská oceľové gule Co., Ltd | Updated: Sep 05, 2017

Steel Ball.jpg

V roku 1883, FAG v nemčine vytvoril svetovo prvý ples mlynček. Jeho vzhľad je tak primitívne; jeho štruktúra je tak jednoduché; jeho veľkosť je tak skromný. Však jeho narodenia vytvorený na začiatku ľudskej oceľová guľa výroby. Už je to História 121 rokov.

V semi-feudálnej a semi-koloniálnej Číny, nie je čínsky vlastné ložiská priemyslu. Anti-japonskej vojny, NTN založil továreň ložisko (ZWZ predchodca) na prispôsobenie ordnance údržby. Kontrolovať vplyv výrobnej technológie, pomocou oceľové guľôčky je produkovaný japonskej a odoslané do Číny pre montáž. V roku 1948, bol oslobodený ZWZ. Jin deyuan, piesne Shifa, spracovanie a iní v ZWZ závodu odhodlaný zmeniť zaostalosti situáciu, že čínske môže vydávať oceľové guľôčky. Pri absencii technológie a kresby, produkujú zariadenia na ich rukách, brúsenie valcov do sféry, vytvorenie čínske prvý oceľová guľa, vytváranie histórie výroby čínskych oceľové guľôčky.

Po oslobodení, pod ideologického usmernenia ústredná vláda chce obnoviť národného hospodárstva čo najskôr nadviazať nové čínske priemyselný systém, štát stanovených niekoľko veľkých kľúčových podnikov. Ako nevyhnutné príslušenstvo v hutníctvo, poľnohospodárske stroje, chemikálie, automobily, traktory, obrábacie stroje a vojenský priemysel-ložisko, je nesporne zahrnutá v radoch. ZWZ bola prvýkrát zahrnutá v podnikoch kľúčový vývoj. Neskôr, vzhľadom na potrebu kórejskej vojny HRB je usadený. ZWZ a HRB dovážané oceľové guľôčky výrobné zariadenia zo Sovietskeho zväzu, odosielanie Gong Zhaoliang, Li Shiliang a iní študovať v Sovietskom zväze, import oceľová guľa výrobné technológie a riadenie spôsobom Sovietskeho zväzu.

V roku 1950, budovanie Luoyang ložisko factory (v cene workshopu oceľová guľa) bol uvedený ako jeden 156 kľúčových projektov sovietskej pomáhal do Číny. Celý závod bol podporovaný Sovietskeho zväzu. VýstavbaZWZ, HRB a LYCoznačuje, že čínsky oceľová guľa vyrába majú vstúpil do systematického, veľkých a vyspelých výrobných. Kvôli vplyvu podmienok a transplantácii sovietskej výroby režime, ložisko podnikov sa zmenil z krúžkov, valivých telies a klietky, kým všetky procesy zhromažďovania nahrajú podnikom. Oceľová guľa je dôležitou časťou v ložiskách. Za účelom splnenia zodpovedajúce povinnosti podnikov, ZWZ, HRB a LYC závodu zriadili vlastnú dielňu výroby oceľová guľa s pomocou odborníkov Sovietskeho zväzu. Začal vyrábať oceľové guľôčky vo veľkom množstve a pestuje niekoľko chrbticu oceľová guľa výrobu. Ako to bolo, ZWZ, HRB a LYC sú kolískou čínskej oceľové guľôčky.

V tom čase mal loptu výroby žiadna národná norma. Používa štandard ГOCT3722 Sovietskym zväzom a stupeň výroby oceľové guľôčky sú Ⅰ, Ⅱ a Ⅲ (zodpovedá aktuálna G10, G20 a G40). Pokiaľ ide o skutočnú výrobu triedy, viac ako 95% je stupeň Ⅲ a len veľmi malé množstvo výrobkov je stupeň Ⅱ. S procesom vyššie triedy Ⅰ nemožno vyrobiť. Z niektorých vojenských výrobkov, má osobitné požiadavky. To zvýši v jednom priekope lapovanie metóda spĺňať požiadavky triedy, ale táto metóda má zdĺhavý proces, Nízka produkcia účinnosť, veľký rozdiel veľkosti groove a vysoké výrobné náklady.

Reformy a otváranie, rýchlo rozvíjala čínsky vplyv priemyslu. Najmä zavedenie zahraničného kapitálu a pridaním súkromného kapitálu, urýchľuje vývoj čínskych ložiská priemyslu. Ako súčasť dôležitý vplyv "oceľová guľa" tiež nadobudol patrí výroba energie s ložiskom.


Vyšetrovanie

Ak máte akýkoľvek dotaz o cenovú ponuku, alebo spoluprácu, neváhajte a napíšte nám na info@mzsteelball.com alebo použite nasledujúci formulár. Náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať do 24 hodín. Ďakujeme vám za váš záujem o naše produkty.

Kontaktujte nás
Adresa: Liupo village, Mangling mesto, Yanshi, Luoyang, Henan, Čína.
Telefón: +86 (0)379 6439 0720
Faxovanie: +86 (0)379 6439 0720
E-mailom:info@mzsteelball.com
Domov | o nás | Produkty | Technické informácie | Fotogaléria | Novinky & akcie | Kontaktujte nás | Mobilný telefón | XML | Hlavná stránka